درباره ما

ما در سال ۱۳۹۶ راهی را آغاز کردیم و مأموریتی را به عهده گرفتیم تا صنعت باربری را متحول کنیم. حالا برآنیم که قدم‌های بلندتری برداریم و سال ۱۴۰۰ فصل گسترش و توسعه هرچه بیشتر خدمات اسباب‌کشی و حمل بار در ایران است. این شروعی تازه برای کم کردن دغدغه‌ها و نگرانی‌های اسباب‌کشی شما عزیزان در بستری هوشمند و مدرن است. ما می‌خواهیم تا باری از دوش شما مردمان ایران زمین کم کنیم. باربری آنلاین تهران تاکنون بیش از ۵۰ هزار حمل بار انجام داده و با تیم عملیات حرفه‌ای و حامی خود رضایت بیش از ۹۵ درصد مشتریان و رانندگان را کسب کرده است.

تعهد باربری آنلاین تهران

تعهد باربری آنلاین تهران احترام به نیاز و شخصیت انسان‌ها است. به طوریکه منجر به حمل و جابجایی بار ایمن و رفع دغدغه‌های احساسی و عملیاتی خواهد شد. ما نگاهی تخصصی به نیاز کاربر داریم و در تلاشیم موانع بزرگ اسباب‌کشی و باربری را برطرف کنیم.

چشم انداز باربری آنلاین تهران

ما در باربری آنلاین تهران میخواهیم تصویر عمومی از صنعت جابجایی بار را متحول ساخته و میزان احترام به شخصیت انسانها را در این صنعت هر روز ارتقاء ببخشیم.

مأموریت ما

«باربری آنلاین تهران» برای تمام افراد و کسب و کارهایی که نیاز به جابجایی انواع بارهای خانگی، تجاری و خاص دارند، یک پلتفرم آنلاین هوشمند به همراه خدمات جانبی تخصصی ویژه هر نوع بار فراهم کرده است. فرآیندهای استاندارد و شفاف در ساختار جامع و یکپارچه «باربری آنلاین تهران»، ناوگان تخصصی و نیروهای آموزش دیده حمل بار و دسترسی سریع، موجب اطمینان و آرامش خیال کاربران ما خواهد شد. بطوریکه آنها از کیفیت خدمات متناسب با نوع و نیازشان به بار و همچنین ثبات قیمت در طول فرآیند سفارش‌دهی و جابجایی بار مطمئن باشند. ما همچنین برای رانندگان و فعالین حوزه باربری فرصت درآمدزایی، امنیت و ارتقای سطح شغلی ایجاد خواهیم کرد.