حمل بار شرکت ها

سفارش تلفنی
سفارش تلفنی

۷ ویژگی ثبت سفارشات سازمانی با باربری آنلاین تهران (باربری سازمانی):

1. ثبت سفارش آنی در کمترین زمان
2. ارائه سرویس‌های گسترده (خاور، نیسان، وانت و…)
3. بیمه رایگان
4. امکان ثبت چند سفارش همزمان
5. امکان ارسال بار به چندین نقطه
6. پشتیبانی در تمام مراحل
7. حمل و نقل ایمن و تخصصی

مراحل ثبت سفارش باربری در باربری آنلاین تهران

  • 1 تماس تلفنی
  • 2 بررسی سفارش توسط کارشناسان
  • 3 ارائه سرویس اولیه برای تست کیفیت حمل و نقل
  • 4 ارائه پیش فاکتور
  • 5 همکاری نهایی
  • تماس تلفنی

  • بررسی سفارش توسط کارشناسان

  • ارائه سرویس اولیه برای تست کیفیت حمل و نقل

  • ارائه پیش فاکتور

  • همکاری نهایی

1. ثبت سفارش آنی در کمترین زمان

از دغدغه‌های اصلی سازمان‌ها، نداشتن زمان کافی برای ثبت سفارشات می‌باشد. معمولاً با افزایش تعداد سفارشات، شرکت‌ها نیازمند صرف زمان و انرژی بیشتر و طی کردن مسیر دشوارتری برای انجام سفارشات خود می‌شوند. از این رو برای حل این مشکل، فرایند ثبت سفارشات در باربری آنلاین تهران تنها توسط یک تماس انجام صورت می‌گیرد و ادامه مراحل و پیگیری‌ها توسط تیم پشتیبانی تا انتهای سفارش انجام می‌شود.

2. ارائه سرویس‌های گسترده (خاور، نیسان، وانت و...)

سفارشات شما توسط کارشناسان باربری آنلاین تهران بررسی می‌شوند و نسبت به نوع بار، ناوگان مورد نیاز شما جهت انجام سفارش اعزام می‌شود.
از انواع سرویس‌های باربری آنلاین تهران می‌توان به انواع کامیونت، کامیون مسقف، کامیون یخچال‌دار، خاور روباز، تریلی جفت، تریلی تک، نیسان مسقف، نیسان روباز، وانت مسقف و … اشاره کرد.

3. بیمه رایگان

سلامت سفارشات شما از ارزش بسیار بالایی در باربری آنلاین تهران برخوردار است. از این رو تمامی سرویس‌ها در باربری آنلاین تهران تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفته است.

4. امکان ثبت چند سفارش همزمان

رفع کردن نیاز کاربران همواره از مهم‌ترین اولویت‌های باربری آنلاین تهران بوده است. در این راستا امکان ثبت چندین سفارش همزمان برای همه کاربران مهیا می‌باشد. برای استفاده از این نوع سرویس فقط کافیست حجم بار و تعداد سرویس مورد نیاز خود را به ما اطلاع دهید تا فرایند تامین ناوگان مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن انجام شود.

5. امکان ارسال بار به چندین نقطه

اگر شما نیاز به ارسال چندین سرویس از چند مبدا مختلف به مقصدهای گوناگون را دارید، می‌توانید از این قابلیت باربری آنلاین تهران استفاده کنید.
برای استفاده از این قابلیت، فقط کافیست آدرس‌های مبدا و مقصد خود را به تیم باربری آنلاین تهران اعلام کنید تا در کمترین زمان ناوگان باربری آنلاین تهران شروع به انجام سفارشات شما نمایند.

6. پشتیبانی در تمام مراحل

از لحظه ثبت سفارش تا انتهای کار، مشاورین و تیم پشتیبانی باربری آنلاین تهران در کنار شما هستند تا علاوه بر راهنمایی‌های مورد نیاز، سنگینی بار جابجایی را از روی دوش شما بردارند. تیم پشتیبانی باربری آنلاین تهران در هر لحظه سرویس شما را رصد می کند تا انجام سفارشات به بهترین نحوه ممکن شکل بگیرد.

7. حمل و نقل ایمن و تخصصی

تخصص در هر زمینه‌ای حرف اول را می‌زند، اما در مبحث حمل بار این موضوع به مسئله‌ای بسیار مهم و حیاتی‌تر تبدیل شده است. از این رو برای رسیدن به سطح کیفیت مطلوب، تمامی رانندگان باربری آنلاین تهران قبل از شروع به کار آموزش های لازم را دیده و تعیین سطح می‌شوند و در صورت داشتن سطح تخصص مورد قبول همکاری با آنان آغاز می‌شود.

مشتریان سازمانی باربری آنلاین تهران

باربری آنلاین تهران با هدف گسترش خدمات خود و در راستای اعتلای اهداف حمل و نقل کشور، اقدام به ارائه خدمات باربری به کسب و کارها کرده است. در این راستا همواره رضایت مشتریان در بالاترین درجه خدمات کسب و کار قرار داشته است و قدمت همکاری باربری آنلاین تهران با صاحبین کالا نشان این ادعاست.
باربری آنلاین تهران در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 5- بزرگراه ستاری نبش آیت اله کاشانی باربری تهران
تلفن : 44978734-021
ایمیل : info@barbaritehran.net
ایمیل : info@barbaritehran.net