cotationسؤالات متداول

باربری آنلاین تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

باربری آنلاین تهران خدمات حمل وسایل منزل با کامیون، نیسان و وانت، و نیز خدمات بسته بندی، چیدمان و فنی را ارائه می دهد.


تفاوت باربری آنلاین تهران با سایر شرکت های خدمات اسباب کشی چیست؟

قیمت های باربری آنلاین تهران ثابت و بدون افزایش است. ثبت سفارشات اسباب کشی در باربری آنلاین تهران به صورت اینترنتی از طریق وب سایت یا اپلیکیشن اندروید باربری آنلاین تهران انجام می شود. بنابراین شما می توانید از ابتدا قیمت نهایی اسباب کشی خود را ببینید و تصمیم گیری کنید. در باربری آنلاین تهران درخواست انعام اجباری نیز ممنوع است.


هزینه اسباب کشی و باربری چقدر است؟

باربری آنلاین تهران برخلاف باربری های دیگر هزینه ساعت اضافه ندارد. بر اساس مشخصات سفارش شما سیستم باربری آنلاین تهران زمان اسباب کشی شما را تخمین می زند و قیمت ثابتی را به شما اعلام می کند. تیم باربری باربری آنلاین تهران ملزم به حضور در محل در ساعت تعیین شده و یک بارگیری و تخلیه است. اگر تیم باربری با تأخیر در محل حاضر شد، لطفا تأخیر تیم را به پشتیبانی باربری آنلاین تهران گزارش کنید.


باربری آنلاین تهران در چه شهرهایی خدمات ارائه می‌دهد؟

در حال حاضر، باربری آنلاین تهران در تهران، حومه تهران و استان البرز خدمات خود را به کاربران ارائه می‌دهد.


چگونه می‌توانم قیمت سفارش خود را استعلام کنم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن اندروید یا وب سایت باربری آنلاین تهران، با انتخاب دقیق فاکتورهای مختلف باربری مانند نوع ماشین، تعداد کارگر، مسیر و ... پیش فاکتور و مبلغ نهایی را مشاهده کنید.


آیا مشتری علاوه بر مبلغ فاکتور، مبلغ دیگری نیز پرداخت می‌کند؟

اگر کاربر در هنگام سفارش همه موارد را درست و دقیق اعلام کرده باشد و در هنگام باربری نیازی به ویرایش مشخصات سفارش(مانند طبقه، وسایل سنگین و ...) نداشته باشد قیمت تغییری نخواهد کرد. اگر هنگام اسباب کشی با درخواست پرداخت مبلغ اضافی روبرو شدید، بلافاصله با پشتیبانی باربری آنلاین تهران تماس بگیرید. شرکت باربری آنلاین تهران براساس قانون با راننده متخلف برخورد خواهد کرد.


آیا مشتری باید به تیم باربری انعام پرداخت کند؟

یکی از رسالت‌های شرکت باربری آنلاین تهران، ارائه خدمات بدون انعام است. این کار بسته به رضایت کاربر، در اختیار وی قرار داده شده است. اگر هنگام اسباب کشی، با درخواست انعام از سوی تیم باربری روبرو شدید. لطفا با پشتیبانی تماس گرفته و تخلف صورت گرفته را گزارش کنید.


چه زمانی سفارش من نهایی خواهد شد؟

پس از اینکه مشتری سفارش خود را در اپلیکیشن/وب سایت ثبت می‌کند، سفارش برای رانندگان ارسال می شود. هنگامی که راننده ای سفارش مشتری را بپذیرد از طریق وب سایت/اپلیکیشن و پیامک به مشتری اطلاع داده می شود. سپس راننده برای هماهنگی‌های بیشتر، با کاربر تماس خواهد گرفت. تماس راننده با کاربر، به معنی نهایی شدن سفارش خواهد بود.


چه تعداد کارگر باربر برای من مناسب است؟

با توجه به حجم بار و تعداد طبقات ساختمان خود، تعداد کارگر باربر را انتخاب کنید. توصیه می‌شود برای اسباب کشی در ساختمانی با طبقه بالاتر از ۳ طبقه، از ۴ کارگر استفاده کنید. لازم به ذکر است، راننده یکی از ۴ کارگر محسوب می‌شود که وظیفه چیدمان بار در داخل ماشین را برعهده دارد.


آیا می‌توانم تعداد کارگران کمتری درخواست دهم؟

با توجه به طبقه و وسایل سنگین بار شما، اگر تعداد کارگر انتخابی شما کمتر از حد لازم باشد، احتمالاً راننده ای درخواست شما را نمی پذیرد چرا که مدت زمان اسباب کشی و خستگی تیم باربری بیش از حد معمول خواهد شد.


اگر بعد از ثبت سفارش یا هنگام اسباب کشی متوجه شوم در ثبت اطلاعات سفارشم اشتباه کرده ام چه کنم؟

اگر پس از صحبت با راننده متوجه شدید در انتخاب طبقه، آسانسور باربری یا تعداد وسایل سنگین اشتباه کرده اید و یا نیاز به تغییر تعداد کارگر دارید، راننده برای شما پیامکی حاوی لینک ویرایش ارسال می کند. با زدن روی لینک ارسالی به صفحه ای برای ویرایش سفارشتان هدایت می شوید.


اگر در حین باربری نیاز به مدتی توقف در مسیر داشته باشم چه کنم؟

پس از اتمام توقف، راننده برای شما پیامکی حاوی لینک ویرایش ارسال می کند. با زدن روی لینک ارسالی به صفحه ای برای ویرایش سفارشتان هدایت می شوید و می توانید زمان توقفتان را در آن اضافه کنید.


اگر فاصله پارک ماشین تا درب ورودی منزل زیاد باشد هزینه اضافه ای باید بپردازم؟

در صورتی که محل پارک ماشین تا درب ورودی منزل بیشتر از 20 متر فاصله داشته باشد راننده این فاصله را محاسبه می کند و در سیستم ثبت می کند و مبلغی بر اساس متراژ ب فاکتور اضافه می گردد.


اگر اثاثیه خانه آسیب دید، چه کار کنیم؟

اگر هنگام اسباب کشی، وسایل خانه آسیب دید، تیم باربری موظف به جبران خسارت به کاربر است. برای جبران خسارت، تیم باربری می‌تواند وسیله را تعمیر کند. اما موظف به تعویض وسیله نیست. لطفا در زمان آسیب دیدن وسایل، با پشتیبانی تماس بگیرید. به هیچ عنوان این مورد را به آینده موکول نکنید. اگر تیم باربری از پرداخت خسارت ممانعت کرد، مشتری می‌تواند نسبت به این موضوع شکایت کند.


اگر با بدرفتاری و بی‌احترامی تیم باربری روبرو شدم، چه کنم؟

یکی از اهداف باربری آنلاین تهران، احترام و ایجاد رضایت خاطر کاربر است. اگر هنگام اسباب کشی، با بدرفتاری یا بی‌احترامی از سوی تیم باربری روبرو شدید؛ لطفا بلافاصله با بخش پشیتبانی باربری آنلاین تهران تماس بگیرید. در کنار گزارش، شما می‌توانید به رفتار تیم باربری نمره پایین بدهید. بخش پشتیبانی، با بررسی نمرات رانندگان، بدرفتاری آنها را پیگیری خواهد کرد.


شرایط لغو سفارش به چه شکل است؟

اگر مشتری بنا به دلایلی سفارش خود را لغو کند، مقدار یک سوم از هزینه سفارش او به عنوان جریمه از فاکتور کسر خواهد شد.


کارگر بسته بندی چه کارهایی انجام می‌دهد؟

کارگر بسته بندی بنا به میزان نیاز مشتری می تواند: وسایل حساس را با استفاده از سلفون و پلاستیک‌های محافظ حباب‌دار بسته بندی ‌کند؛ وسایل شکستنی را بسته بندی و در کارتن چینش کند، وسایل منزل را در کارتن چیده و برای اسباب کشی آماده کند. هزینه کارگر بسته بندی به صورت ساعتی در نظر گرفته می شود. در صورت سفارش کارگر بسته بندی پیش از رسیدن زمان اسباب کشی با شما تماس گرفته می شود و در مورد زمان مورد نیاز خدمات به شما مشاوره ارائه می شود.


کارگر فنی چه کارهایی انجام می‌دهد؟

کارگر فنی، امور باز کردن و نصب لوازم خانه را انجام می‌دهند. این لوازم بنا به درخواست مشتری شامل پرده، لوستر و وسایل برقی مانند یخچال و لباسشویی و ... می‌شود. هزینه کارگر فنی به ازای سه ساعت خدمات در نظر گرفته می شود. در صورت اضافه شدن ساعت، هزینه به صورت ساعتی محاسبه می شود. در صورت سفارش کارگر فنی پیش از رسیدن زمان اسباب کشی با شما تماس گرفته می شود و در مورد زمان مورد نیاز خدمات به شما مشاوره ارائه می شود. معمولاً کارگر فنی در زمان اثاث کشی کمی زودتر در مبدا حاضر می شود و وسایل مورد نیاز را باز می کند. سپس در مقصد حاضر می شود و وسایل را نصب می کند. چنانچه هزینه کل ساعات حضور کارگر فنی بیش از سه ساعت باشد این زمان به شرکت اطلاع داده شده و به فاکتور اضافه می شود.


کارگر چیدمان چه کارهایی انجام می‌دهد؟

کارگر چیدمان در چینش وسایل منزل به شما کمک می کند. برای مثال می تواند وسایل آشپزخانه را در کابینت ها چیده یا در جابجایی مبلمان و وسایل دیگر به شما خدمات دهد.


آیا تیم باربری باربری آنلاین تهران پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند؟

استفاده از ماسک و دستکش برای تیم باربری ضروری است. اگر هنگام اسباب کشی کارگران از ماسک استفاده نکردند، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین باربری آنلاین تهران خدمات ضدعفونی کامیون و منزل را به مشتریانی که مایل باشند، با دریافت هزینه ارائه می دهد.


شرایط خدمات ضدعفونی چیست؟

در حال حاضر، دستگاه ضدعفونی فقط برای سرویس کامیون در دسترس است. کارگران با استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده، تمام محفظه باری کامیون را ضدعفونی می‌کنند. هچنین بنا به خواست مشتری وسایل و منزل نیز ضدعفونی خواهد شد. برای درخواست دستگاه ضدعفونی‌کننده، لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.


1">شهریور 1400
تایید